slideshow 2slideshow 3slideshow 4slideshow 5slideshow 6slideshow 7slideshow 8slideshow 1

29. 06. 2013 Český Brod

Jubilejní 100. soutěž Podlipanské ligy uspořádal ve Sportovním areálu na Kutilce SDH Český Brod, na kterou se sjela soutěžní družstva osmnácti SDH ze čtyř okresů. V tento významný den byli sezváni zakladatelé soutěže Podlipanská liga, kteří v r. 2001 tento seriál soutěží v požárním sportu společně založili -  SDH Klučov, SDH Poříčany, SDH Tuchoraz, SDH Tuklaty a SDH Vrbčany. Při slavnostním nástupu byly zástupcům jednotlivých sborů za velkého potlesku jako poděkování předány pamětní plakety a lahve sektu, také všechna soutěžní družstva si odvezla za účast na 100. soutěži Pamětní list.

Tomuto aktu ale předcházela dopolední soutěž dětí – zahájení patřilo jako již tradičně přípravce, kdy mezi sebou o post na předních pozicích bojovalo celkem pět družstev těch nejmenších hasičů. Po nich nastoupili již „zkušení“ soutěžící – děti v kategorii mladší a starší žáci. I zde byla znát snaha umístit se na co nejvyšších pozicích. Nakonec byli ale spokojeni všichni, protože drobné ceny dostala všechna družstva. 

Po obědě patřilo hřiště dospělým. Muži startovali ze dvou základen, ženy z jedné a bylo na co se dívat. Mnoho družstev, zapojených do 13. ročníku ligy, už má splněný minimální počet startů a teď už se jen snaží své výkony vylepšit a časy, započítávané do celkového hodnocení, si vylepšit. 

I na zdejší soutěži se (bohužel) uplatnil zdravotník, zajištěný pořádajícím sborem – dvě menší poranění u dětí ošetřil sám, Kostelecké soutěžící byla pro podezření na otřes mozku zavolána Záchranná služba. Všem třem přejeme brzké uzdravení.

Příští a před prázdninami poslední kolo Podlipanské ligy bude v pátek 5. července v Rostoklatech. Zde pořadatelé opět připojili svou vlastní soutěž a to již vyhlášené Rostoklatské rozstřely, takže se je určitě na co těšit.

 

Vyhodnocení  7. kola 13. ročníku:

 

Kategorie přípravka:

1. místo SDH Kšely

2. místo SDH Rostoklaty

3. místo SDH Tuchoraz B

celkem 5 družstev

 

Kategorie mladší žáci:

1. místo SDH Uhlířské Janovice

2. místo SDH Kostelec nad Černými lesy

3. místo SDH Tuchoraz

celkem 5 družstev

 

Kategorie starší žáci:

1. místo SDH Klučov A

2. místo SDH Bulánka

3. místo SDH Kostelec nad Černými lesy A

celkem 12 družstev

 

Kategorie ženy:

1. místo SDH Dolní Měcholupy

2. místo SDH Kostelec nad Černými lesy

3. místo SDH Klučov

celkem 10 družstev

 

Kategorie muži:

1. místo SDH Horní Měcholupy

2. místo Bulánka

3. místo SDH Horní Kruty B

celkem 10 družstev

 

SDH z okresu Kolín, Kutná Hora, Praha – východ a hl. m. Praha:

Bulánka, Dobré Pole, Dolní Měcholupy, Horní Kruty, Horní Měcholupy, Klučov, Kostelec nad Černými lesy, Křížkový Újezdec, Plaňany, Poříčany, Ratenice, Rostoklaty, Řehenice, Třebovle, Tuchoraz, Uhlířské Janovice, Vitice a Zásmuky.

 

Fotografie jednotlivých SDH:

SDH Tuchoraz

SDH Zásmuky - Nicol Rauvolfová

průběžně doplňováno

 

Video - autor neznámý:

dopoledne  * odpoledne

Další URL:             www.facebook.com/podlipanskaliga   www.pl.firesport.eu

 

POZN. SDH ČESKÝ BROD:

Výsledková listina s uvedenými časy LP, PP bohužel nebude. Vzhledem k organizaci soutěže nebylo časově reálné na místě vyplňovat v pc obě výsledkové listiny  a tak byly LP, PP vypisovány pouze ručně. Jenže teď nejsou k nalezení.. kancelář na HZS Český Brod obrácena vzhůru nohama, ale prostě nejsou. Mrzí nás to.

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer