slideshow 3slideshow 4slideshow 5slideshow 6slideshow 7slideshow 8slideshow 2slideshow 1

14. 09. 2013 Dobré Pole

Předposlední kolo 13. ročníku Podlipanské ligy uspořádal SDH Dobré Pole jako noční soutěž. Na místní fotbalové hřiště se odpoledne začala sjíždět dětská družstva, jejich soutěžní pokusy byly odstartovány po sedmnácté hodině. Před osmou hodinou večerní nastoupila družstva mužů a večer uzavírala družstva žen. Krátce po půlnoci byla soutěž ukončena a mohlo dojít k jejímu vyhodnocení.

I na této soutěži nebyla nouze o zajímavé časy, starší žáci z SDH Bulánka jen "o chlup" nepokořili (svůj vlastní) rekord Podlipanské ligy. Co se ale nepodařilo jim, zvládla ve své kategorii přípravka SDH Kšely, která si tímto zaslouží naši gratulaci.

V sobotu 21. září nás na fotbalovém hřišti v Kostelci nad Černými lesy čeká závěrečné kolo Podlipanské ligy, které rozhodne o pořadí v celkovém hodnocení tohoto ročníku. Ve všech kategoriích jsou na některých pozicích velmi podobné časy a tak se jistě všichni budou snažit dosáhnout co nejlepšího výsledku.

Nejen soutěžící, ale i návštěvníky této soutěže upozorňujeme, že z důvodu celkového vyhodnocení 13. ročníku Podlipanské ligy bude vyhlášení všech kategorií probíhat po ukončení soutěžních pokusů společně. Nejdříve bude vyhodnoceno 12. kolo Podlipanské ligy (= Kostelecké), poté bude následovat celkové vyhodnocení. Žádáme tímto družstva zapojená do 13. ročníku Podlipanské ligy, která neplánují na této soutěži svou účast, aby na toto vyhodnocení zajistila své zástupce. Děkujeme za pochopení.

 

Vyhodnocení 11. kola 13. ročníku:


Kategorie přípravka:
1. místo SDH Kšely
2. místo SDH Tuchoraz B
3. místo SDH Dobré Pole
celkem 3 družstva

Kategorie mladší žáci:
1. místo SDH Sloup A
2. místo SDH Kšely
3. místo SDH Kostelec nad Černými lesy
celkem 7 družstev

Kategorie starší žáci:
1. místo SDH Bulánka
2. místo SDH Sloup A
3. místo SDH Kostelec nad Černými lesy A
celkem 8 družstev

Kategorie ženy:
1. místo SDH Bulánka
2. místo SDH Třebovle
3. místo SDH Klučov
celkem 9 družstev

Kategorie muži:
1. místo SDH Jindice
2. místo SDH Horní Měcholupy
3. místo SDH Bulánka
celkem 13 družstev


SDH z okresu Kolín, Kutná Hora, Praha – východ, Praha - západ a hl. m. Praha:
Bulánka, Dobré Pole, Horní Kruty, Horní Měcholupy, Jindice, Klučov, Kostelec nad Černými lesy, Křížkový Újezdec, Kšely, Mančice, Poříčany, Sloup, Radějovice, Ratenice, Třebovle, Tuchoraz, Vitice a Zásmuky.

 

Fotografie jednotlivých SDH:

 

průběžně aktualizováno


 
Další URL:             www.facebook.com/podlipanskaliga   www.pl.firesport.eu

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer