slideshow 6slideshow 7slideshow 8slideshow 5slideshow 4slideshow 3slideshow 2slideshow 1

Ples 2016

V sobotu 15. října 2016 nastal den kdy jsme se, zase po roce, sjeli na náš Hasičský ples Podlipanské ligy. Ten letošní, již osmý v pořadí, hostil Městský společenský dům Kolín.

Proč Kolín? Důvod byl jednoduchý. Oproti předchozím letům jsme od Sokolu Zásmuky dostali striktní nařízení co do povoleného počtu hostů, které jsme bohužel nemohli akceptovat. Šlo o snížení kapacity o cca 1/3.

Přestože se našli tací, kteří se z důvodu přesunu ze Zásmuk do Kolína odmítli plesu v Městském společenském domě zúčastnil, dovolujeme si tvrdit, že jeho účastníci si ho užili i v Kolíně. Tradiční bohatá tombola a hudební produkce kapely Bumerang jistě přispěli k dobrému hodnocení, kterému se nám na něj dostalo.  A nemít povinnost dodržet vyhlášku Města Kolín, vyhrávala kapela déle jak do třetí hodiny ranní.

Nejen bez zástupců pořádajících sborů, ale ani bez podpory partnerů a sponzorů by náš ples nebyl takový, jaký byl. Všichni tedy znovu zaslouží naše poděkování, ať už za hmotné či finanční dary, nebo za přiloženou ruku k dílu. Vážíme si toho!

Děkujeme také všem, kteří se té naší společné akce zúčastnili a svou přítomností tak příspěvkem za vstupenku či tombolenku podpořili činnost naší ligy. Ať už šlo o samotné soutěžící nebo jejich trenéry, pořadatele jednotlivých soutěží, sponzory, partnery, všech drahé polovičky či přímo rodinné výpravy. Díky patří samozřejmě i všem z řad přátel ligy a široké veřejnosti. Zkrátka taková velká hasičská rodina! A letos s „dvojitou korunkou“ – mezi hosty byla nejen „naše“ Miss hasička Středočeského kraje 2015 Aneta Nouzovská, ale i FERNET STOCK Hasič 2015 Lukáš David :)

Nyní už se těšíme na příští rok – konkrétně na sobotu 14. října 2017. A kam?? O tom už se jedná.. a nejen my věříme, že se nám podaří se do Zásmuk vrátit 


Lída Voslářová
Předseda
Podlipanská liga, o. s.
 & "plesový výbor" - Iveta Malá, SDH Poříčany - Alice Moláková, SDH Ratenice - Aneta Nouzovská, SDH Poříčany


Pořadatelé plesu:
SDH Český Brod * SDH Horní Kruty * SDH Horní Měcholupy * SDH Klučov * SDH Kostelec nad Černými lesy * SDH Křížkový Újezdec * SDH Mančice * SDH Poříčany  * SDH Radovesnice I * SDH Ratenice * SDH Zásmuky

Mediální partner:    
Požáry.cz

Partneři plesu: 
FPinstal s. r. o. * JiriVana.net * Jaroslav Hýna * Sabe, spol. s r. o.  * VPK Suchý, s. r. o. * Würth, spol. s r.o. * ZZN Polabí, a. s.

Hmotné ceny a poukázky do tomboly darovali:

FPinstal s. r. o. * Jaroslav Hýna * JiriVana.net * Krajský úřad Středočeského kraje * Sabe, spol. s r. o.  * VPK Suchý, s. r. o. * Würth, spol. s r.o. * ZZN Polabí, a. s.

Krista Kočová, Uhelné sklady Nebovidy * Maso - Třebovle s. r. o. * ZAS Úžice, a. s.

Dräger Safety, s. r. o. * McDonald's - restaurace Vrbová Lhota

a pořádající:
Podlipanská liga, o. s. & SDH Český Brod * SDH Horní Kruty * SDH Horní Měcholupy * SDH Klučov * SDH Kostelec nad Černými lesy * SDH Křížkový Újezdec * SDH Mančice * SDH Poříčany  * SDH Radovesnice I * SDH Ratenice * SDH Zásmuky

Účast hostů z OSH Kolín, dále účast hostů - členů jednotlivých SDH z Jihočeského kraje, Středočeského kraje, a Kraje Vysočina – z okresu Havlíčkův Brod, Jindřichův Hradec, Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Praha – východ, a Hl. m. Praha: Bulánka, Církvice, Červený Hrádek, Český Brod, Dobré Pole, Drahobudice, Horní Kruty, Horní Měcholupy, Chrudim, Kardašova Řečice, Klučov, Kostelec nad Černými lesy, Křížkový Újezdec, Kšely, Letňany, Lošánky, Malotice,  Mančice, Ovčáry, Pňov, Poříčany, Radovesnice I, Ratenice, Rostoklaty, Štítary, Třebovle, Uhlířské Janovice, Víska, Vítězov, Zásmuky, Zibohlavy a HZS Kolín.

Trochu čísel: 
11   spolupořadatelů (SDH)
1     mediální partner
8     partnerů plesu
5     dalších sponzorů
324 vstupenek prodaných v předprodeji
44   vstupenek, zakoupených na místě
17   uplatněných volných vstupenek (= 34 hostů)

celkový počet hostů byl 385 z 31 SDH
333 cen v tombole


Průběžné info k přípravám plesu zde.
Fotogalerie:
- Facebook – I. album
                  – II. album

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer