slideshow 1slideshow 2slideshow 3slideshow 4slideshow 5slideshow 6slideshow 7slideshow 8

Ples 2018

Máme za sebou jubilejní, desátý Hasičský ples Podlipanské ligy. Dle ohlasů již v průběhu plesu i tento byl vydařený a údajně „opět lepší jak ten loňský". Což nás velice těší.

I tentokrát jeho příprava nastala víceméně ihned po skončení loňského plesu. První cenu do tomboly jsme měli na seznamu téměř rok. Někteří partneři nám potvrzovali pokračující podporu obratem na e-mailovou zprávu o akci a naše poděkování za důvěru.
 
Byť šlo o desátý ples, tak jsme se letos obešli bez předtančení. Nechtěli jsme se opakovat a nic zajímavého, nového, či pro naše potřeby a finanční možnosti vhodného jsme bohužel nenašli. Zahájením plesu byl pověřen Josef Tuláček, starosta SDH Ovčáry, kterému tímto ještě jednou děkujeme. V rámci úvodu byly zástupcům družstva žen a mužů SDH Horní Měcholupy předány poháry za nejrychlejší čas požárního útoku letošní sezóny. Zároveň bylo poděkováno kytičkou s malou pozorností i těm členkám „plesového výboru“, na které se dosud zapomínalo – Alici Molákové z Ratenic a Anetě Nouzovské, Ivetě Malé a Katce Nouzovské z SDH Poříčany. Během večera byl předán dárkový balíček Liborovi Skalovi ml. z SDH Zásmuky, který aniž by chtěl, je naší pravou rukou co se týče komunikace se Sokolem, přípravou sálu apod. Díky němu je o dost práce méně s tombolou, kdy ji automaticky odesíláme na jeho adresu a neskladujeme ji doma, čímž děkujeme SDH Zásmuky, kde je s jejich povolením nezbytnou dobu následně uskladněna.

O desáté hodině došlo na tradiční focení společné fotky, po které se přecházelo k prodeji tombolenkových lístků. I tentokrát byl obsah tomboly více než bohatý, za což děkujeme všem, kteří do ní i třeba jen jednou cenou přispěli. Díky zisku z ní můžeme v příštím roce bez obav zahájit již 19. ročník Podlipanské ligy, soutěže v požárním sportu.

Ve tři hodiny třináct minut ráno byl ples ukončen, byť početná část hostů protestovala a požadovala po kapele Bumerang další a další přídavek. V nejlepším se má přestat, a tak nám nezbývá, než se těšit na příští rok. Termín jsme si již vybrali, po jeho potvrzení bude zveřejněn.

Děkujeme těm, kteří nás zastavovali již v průběhu večera a chválili vydařenou akci – to je pro nás motivace, důvod, kvůli kterému to děláme. Nepotkávat se jen na soutěžích, ale alespoň jednou za rok i „v civilu“.

Věříme, že se všichni dobře bavili, protože to je pro nás vždy tou největší odměnou.

Za pořadatele

Lída Voslářová
předseda
Podlipanská liga, z. s. 

 

Pořadatelé plesu:
SDH Český Brod * SDH Horní Kruty * SDH Kostelec nad Černými lesy * SDH Ovčáry * SDH Radovesnice I * SDH Ratenice * SDH Tuchoraz * SDH Zásmuky

Mediální partner:    
Požáry.cz

Partneři plesu: 
Jaroslav Hýna * Jana Kulhánková * JiriVana.net * Sabe, spol. s r. o.  * Šmíd Miroslav * Velkopopovický Kozel * Würth, spol. s r.o.

Hmotné ceny a poukázky do tomboly darovali:
Jaroslav Hýna * JiriVana.net * Jana Kulhánková * Sabe, spol. s r. o.  * Šmíd Miroslav * Velkopopovický Kozel * Würth, spol. s r.o.

Machová Michaela * McDonald's - restaurace Vrbová Lhota * SDH Dobré Pole

a pořádající:

Podlipanská liga, z. s. SDH Český Brod SDH Český Brod * SDH Horní Kruty * SDH Kostelec nad Černými lesy * SDH Ovčáry * SDH Radovesnice I * SDH Ratenice * SDH Tuchoraz * SDH Zásmuky

Účast hostů z OSH Kolín, dále účast hostů - členů jednotlivých SDH ze Středočeského kraje - z okresu Kolín, Kutná Hora, Nymburk a Hl. m. Praha: Bulánka, Český Brod, Dobré Pole, Drahobudice, Horní Kruty, Horní Měcholupy, Klučov, Kostelec nad Černými lesy, Kounice, Kšely, Lžovice, Mančice, Ovčáry, Poříčany, Radovesnice I, Ratenice, Rostoklaty, Sendražice, Štítary, Třebovle, Tuchoraz, Uhlířské Janovice a Zásmuky.

Trochu čísel: 
    8  spolupořadatelů (SDH)
    1  mediální partner
    7  partnerů plesu
    3  další sponzoři
371  vstupenek prodaných v předprodeji
  92  vstupenek, zakoupených na místě
  42  uplatněných volných vstupenek
celkový počet hostů byl 505 z 23 SDH
400 cen v tombole

Průběžné info k přípravám plesu zde.
Fotogalerie na Facebooku.

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer